Kim jesteśmy?

O nas

Jesteśmy partnerem grupy EuCO (Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.), lidera rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej, działającego na terenie Polski, Czech, Słowacji, Rumunii i Węgier.

Grupa EuCO zatrudnia ponad 200 pracowników. Od 2004 roku wywalczyliśmy ponad 3 mld zł dla 350 tysięcy osób. Współpracujemy z 40 tysiącami agentów w całej Polsce. Od 2010 roku akcje EuCO są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nasza skuteczność

 • Odszkodowania komunikacyjne z OC sprawcy85%
 • Odszkodowania z tytułu wypadków w pracy73%
 • Odszkodowania z tytułu śmierci bliskiego70%
 • Odszkodowanie z tytułu błędu medycznego90%

Poznaj nasz zespół

Zobacz jak wspólnie wywalczymy to, co Ci się należy

#NalezySie
phone1

Umów się na rozmowę

Aby ocenić Twoją sprawę, konieczna jest krótka rozmowa, w której ustalimy szczegóły i od razu ocenimy, czy Należy Ci się wyższe odszkodowanie. Zostaw kontakt do siebie lub po prostu do nas zadzwoń: 22 496 67 40.
talk2

Przeanalizujemy Twoją sprawę

Podczas rozmowy telefonicznej zadamy konkretne pytania, które przybliżą nas do odpowiedzi - czy i za co Należy Ci się odszkodowanie. Odpowiemy również, jak będzie wyglądał dalszy proces. Jeśli uznamy, że nie możemy Ci pomóc, od razu dostaniesz taką informację.
document3

Prześlij dokumenty

Nasz zespół pomoże skompletować Ci wszystkie potrzebne dokumenty. Po ich analizie, przedstawimy Ci wysokość prowizji należnej po wypłacie odszkodowania., Pamiętaj. Nie pobieramy opłat wstępnych. Nic nie ryzykujesz: nie wygramy - nie płacisz.
ash4

Negocjacje i wypłata

Na podstawie rozpoznania sprawy oraz dokumentacji (i naszego doświadczenia) rozpoczynamy rozmowę z ubezpieczycielem. Często już na tym etapie, widząc nasze argumenty, ubezpieczyciel godzi się na wypłatę odszkodowania. Jeśli jest ono dla Ciebie satysfakcjonujące, powoli możemy kończyć sprawę i cieszyć się z rozwiązania. Wypłata wpływa na Twoje konto.

Czym sią wyróżniamy?

Doświadczenie

16 lat doświadczenia i 355 tyś klientów, dla których wygraliśmy ponad 3 mld zł świadczeń

Indywidualne podejście

Do każdej sprawy podchodzimy, z pełną troską o dobro naszych klientów. Naszym celem jest niesienie pomocy

Kontakt w 24h

W ciągu 24h zajmiemy się Twoją sprawą

Niska prowizja

Twój sukces, jest naszym sukcesem

Zapamiętaj!

Jeżeli miałeś wypadek, czy to komunikacyjny, w pracy albo po prostu poślizgnąłeś się i np.: złamałeś nogę, a zdarzenie nastąpiło nie z Twojej winy, to masz prawo domagać się odszkodowania.
Zawsze staraj się w każdym zdarzeniu, zbierać jak najwięcej dokumentacji itp.

Zapraszamy do kontaktu:

NeleżySię EuCO
ul. Kolbego 18,
59-220 Legnica
tel: 22 493 67 40
e-mail: nalezysie@euco.pl

Umów się na bezpłatną konsultację

  FAQ

  1Czy należy mi się odszkodowanie?
  Jeśli w wypadku spowodowanym przez kogoś innego poniesiesz stratę materialną, doznasz obrażeń ciała lub uszczerbku na zdrowiu, prawdopodobnie należy Ci się:
  • Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę;
  • Zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji i opieki;
  • Zwrot wartości rzeczy zniszczonych w wyniku wypadku;
  • Wyrównanie utraconych dochodów i renta, jeśli całkowicie lub częściowo utracisz zdolność do pracy zarobkowej;
  • Renta z tytułu zwiększonych potrzeb, jeżeli np. koszty leczenia będą ponoszone przez długi okres, co negatywnie wpłynie Twoją sytuację materialną.
  2Jak długo będę czekać na odszkodowanie?
  Z naszego doświadczenia, w 80% przypadków wypłata może nastąpić w czasie krótszym niż 3 miesiące. Wiele zależy od kompletności i poprawności dokumentacji. Pomożemy Ci dopełnić wszystkich formalności tak, aby uniemożliwić ubezpieczycielowi przeciąganie sprawy.
  3Jakie mam szanse na odszkodowanie?
  Występując samodzielnie z roszczeniem do firmy ubezpieczeniowej, w pojedynkę mierzysz się z potężną instytucją finansową. Kończy się to często odmową wypłaty lub zaniżeniem odszkodowania.

  Oddając sprawę sprawę nam, zyskujesz pomoc doświadczonych prawników, którzy w Twoim imieniu walczą o jak najwyższe odszkodowanie. Dla ubezpieczycieli jesteśmy trudnym przeciwnikiem. Twoje szanse rosną wielokrotnie.
  4Jaki jest koszt takiej sprawy?
  Nie wymagamy żadnych opłat wstępnych ani zaliczek. Bezpłatne są również weryfikacja dokumentów, analiza i prowadzenie sprawy. Rozliczamy się dopiero po wypłacie odszkodowania – na zasadzie prowizji za sukces. Zasada jest prosta: nie wygramy – nie płacisz.
  5Ile wynosi prowizja?
  Kwota prowizji zależy od złożoności konkretnego przypadku i nakładu pracy, jaką trzeba włożyć w prowadzenie sprawy. Jej wysokość określamy indywidualnie przed podpisaniem umowy.

  Chcesz dowiedzieć się więcej?