talk

Opinie i historie naszych klientów

Od lat walczymy o sprawiedliwe pieniądze dla naszych klientów. Pomogliśmy już ponad 350 tys. osób, a o skuteczności działań naszej kancelarii najlepiej świadczą historie z ich życia. Dzięki naszej interwencji pani Katarzyna po upadku na nierównym chodniku dostała 20 tys. zł, zamiast sugerowanych początkowo przez ubezpieczyciela 6 tys. zł. Sukcesem cieszy się też inna nasza klientka, rowerzystka, która po zderzeniu z ciężarówką dostała aż 170 tys. zł. w ramach zadośćuczynienia, odszkodowania i zwrotu kosztów leczenia.

Samodzielna walka o należność od ubezpieczyciela rozciąga się w czasie. Brak znajomości przepisów prawnych i specjalistycznej wiedzy sprawia, że jako poszkodowany narażasz się na barbarzyńsko niskie odszkodowanie – statystyki wyraźnie pokazują, że zaniżonych jest ponad 90% świadczeń dla poszkodowanych.

Likwidacja szkody prowadzona przez kancelarię odszkodowawczą przebiega sprawniej. Nasi eksperci dobrze znają metody, jakimi posługują się towarzystwa ubezpieczeniowe, aby odrzucić wniosek klienta i zarobić na jego nieszczęściu. Ponadto, wiele roszczeń naszych klientów kończy się procesem sądowym. To niezwykle stresujące doświadczenie dla osób, które nie miały do czynienia z rozprawą w sądzie.

Nawiązując współpracę z naszymi specjalistami, zyskasz doradztwo (od chwili złożenia wniosku aż po wypłatę Twoich pieniędzy) oraz profesjonalnego pełnomocnika, który będzie występował w Twoim imieniu w sądzie. Prawnik napisze też pisma procesowe, które obowiązuje przymus adwokacko-radcowski (np. apelację od wyroku).

Kim jesteśmy i co nas wyróżnia

O nas

Jesteśmy partnerem grupy EuCO (Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.), lidera rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej, działającego na terenie Polski, Czech, Słowacji, Rumunii i Węgier.

Grupa EuCO zatrudnia ponad 200 pracowników. Od 2004 roku wywalczyliśmy ponad 3 mld zł dla 350 tysięcy osób. Współpracujemy z 40 tysiącami agentów w całej Polsce. Od 2010 roku akcje EuCO są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nasza skuteczność

  • Odszkodowania komunikacyjne z OC sprawcy80%
  • Odszkodowania z tytułu wypadków w pracy69%
  • Odszkodowania z tytułu śmierci bliskiego60%
  • Odszkodowanie z tytułu błędu medycznego90%

Masz sprawę? Sprawdź jak możemy Ci pomóc.


Skontaktuj się z nami, a bezpłatnie przeanalizujemy Twoje roszczenie

Zapraszamy do kontaktu:

NeleżySię EuCO
ul. Kolbego 18,
59-220 Legnica
tel: 22 493 67 40
e-mail: nalezysie@euco.pl

Umów się na bezpłatną konsultację