ash

Wyższe renty i zadośćuczynienie

Ubezpieczyciel zaniżył Twoje świadczenia? A może odrzucił wniosek o ich wypłatę? Nie poddawaj się – ponad 90% odszkodowań jest wypłacanych niesprawiedliwie. Towarzystwa ubezpieczeniowe wykorzystują niewiedzę swoich klientów i próbują wzbogacić się ich kosztem. Jako poszkodowany masz prawo złożyć odwołanie i ubiegać się o większe pieniądze. W swojej reklamacji podaj merytoryczne argumenty przemawiające na Twoją korzyść i powołaj się na stosowną notę prawną. 

Jeśli nie wiesz, jak zrobić to samodzielnie, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci doskonale znają taktykę ubezpieczycieli i potrafią prowadzić z nimi skuteczną polemikę. Z ich doradztwem uzyskasz świadczenie nawet o kilkadziesiąt procent wyższe niż początkowo zakładałeś. 

Pamiętaj, że prawnicy działają w Twoim interesie. Oznacza to, że każdy etap likwidacji szkody – w postępowaniu przedsądowym, jak i na drodze sądowej – będą z Tobą skonsultować i pytać o Twoje zdanie przed podjęciem jakichkolwiek kroków. Jeśli ubezpieczyciel zaproponuje Ci ugodę, przed podpisaniem skonsultuj ją ze swoim doradcą. Przyjęcie propozycji towarzystwa ubezpieczeniowego zamyka drogę do dalszych roszczeń i możliwość otrzymania większych pieniędzy, a wieloletnie doświadczenie naszej kancelarii pokazuje, że nie każda ugoda jest faktycznie atrakcyjna z perspektywy poszkodowanego. Pamiętaj, że przyjęcie ugody jest dobrowolne i nie musisz jej podpisywać, jeśli tego  nie chcesz. 

Nie wiesz czy należy się Tobie renta po wypadku?

Sprawdź jak możemy ci pomóc


Umów się z nami na bezpłatną konsultację

Umów się na bezpłatną konsultację

  Kim jesteśmy i co nas wyróżnia

  O nas

  Jesteśmy partnerem grupy EuCO (Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.), lidera rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej, działającego na terenie Polski, Czech, Słowacji, Rumunii i Węgier.

  Grupa EuCO zatrudnia ponad 200 pracowników. Od 2004 roku wywalczyliśmy ponad 3 mld zł dla 350 tysięcy osób. Współpracujemy z 40 tysiącami agentów w całej Polsce. Od 2010 roku akcje EuCO są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  Nasza skuteczność

  • Odszkodowania komunikacyjne z OC sprawcy80%
  • Odszkodowania z tytułu wypadków w pracy69%
  • Odszkodowania z tytułu śmierci bliskiego60%
  • Odszkodowanie z tytułu błędu medycznego90%

  Zapraszamy do kontaktu:

  NeleżySię EuCO
  ul. Kolbego 18,
  59-220 Legnica
  tel: 22 493 67 40
  e-mail: nalezysie@euco.pl

  Umów się na bezpłatną konsultację