renta

Renty i zadośćuczynienie

Jeśli kiedykolwiek uczestniczyłeś w wypadku i z tego powodu jesteś osobą niepełnosprawną, to zapewne wiesz, że należy Ci się renta i odszkodowanie. Ale czy wiesz także, iż należnych Ci świadczeń może być znacznie więcej oraz że 95% wypłacanych odszkodowań jest zaniżonych? Nasz zespół prawników bezpłatnie sprawdzi czy otrzymałeś wszystkie należne Tobie świadczenia oraz czy wartość tych już wypłaconych nie została celowo zaniżona.

Jeżeli niepełnosprawność jest skutkiem wypadku to najprawdopodobniej przysługuje Ci wiele roszczeń, o których ubezpieczyciel Cię nie poinformował, a często są to bardzo wysokie kwoty. To my pomożemy Tobie je odzyskać.

Wygrywamy sprawy, w których wypadek miał miejsce nawet w latach siedemdziesiątych lub wcześniej. Być może Twoje zdrowie pogorszyło się przez złą diagnozę lekarską lub źle dobraną protezę? Daj sobie pomóc. Bezpłatnie zweryfikujemy dokumenty i otrzymasz od nas informację jakie świadczenia się Tobie należą.

Nie wiesz czy należy się Tobie renta po wypadku?

Sprawdź jak możemy ci pomóc


Umów się z nami na bezpłatną konsultację

Umów się na bezpłatną konsultację

Kim jesteśmy i co nas wyróżnia

O nas

Jesteśmy niezależnym podmiotem, współpracującym z najlepszymi kancelariami, świadczącymi usługi z zakresu odszkodowań, czy też pomocy w uzyskiwaniu świadczeń pielęgnacyjnym.

Specjalizujemy się uzyskiwaniu świadczeń pielęgnacyjnych, rent oraz odszkodowań osobowych

Nasza skuteczność

  • Odszkodowania komunikacyjne z OC sprawcy80%
  • Odszkodowania z tytułu wypadków w pracy69%
  • Odszkodowania z tytułu śmierci bliskiego60%
  • Odszkodowanie z tytułu błędu medycznego90%

Poznaj nasz zespół

 
 

FAQ

1Czy należy mi się odszkodowanie?
Jeśli w wypadku spowodowanym przez kogoś innego poniesiesz stratę materialną, doznasz obrażeń ciała lub uszczerbku na zdrowiu, prawdopodobnie należy Ci się:Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę; Zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji i opieki; Zwrot wartości rzeczy zniszczonych w wyniku wypadku; Wyrównanie utraconych dochodów i renta, jeśli całkowicie lub częściowo utracisz zdolność do pracy zarobkowej; Renta z tytułu zwiększonych potrzeb, jeżeli np. koszty leczenia będą ponoszone przez długi okres, co negatywnie wpłynie Twoją sytuację materialną.
2Jak długo będę czekać na odszkodowanie?
Z naszego doświadczenia, w 80% przypadków wypłata może nastąpić w czasie krótszym niż 3 miesiące. Wiele zależy od kompletności i poprawności dokumentacji. Pomożemy Ci dopełnić wszystkich formalności tak, aby uniemożliwić ubezpieczycielowi przeciąganie sprawy.
3Jakie mam szanse na odszkodowanie?
Występując samodzielnie z roszczeniem do firmy ubezpieczeniowej, w pojedynkę mierzysz się z potężną instytucją finansową. Kończy się to często odmową wypłaty lub zaniżeniem odszkodowania.Oddając sprawę sprawę nam, zyskujesz pomoc doświadczonych prawników, którzy w Twoim imieniu walczą o jak najwyższe odszkodowanie. Dla ubezpieczycieli jesteśmy trudnym przeciwnikiem. Twoje szanse rosną wielokrotnie.
4Jaki jest koszt takiej sprawy?
Nie wymagamy żadnych opłat wstępnych ani zaliczek. Bezpłatne są również weryfikacja dokumentów, analiza i prowadzenie sprawy. Rozliczamy się dopiero po wypłacie odszkodowania – na zasadzie prowizji za sukces. Zasada jest prosta: nie wygramy – nie płacisz.
5Ile wynosi prowizja?
Kwota prowizji zależy od złożoności konkretnego przypadku i nakładu pracy, jaką trzeba włożyć w prowadzenie sprawy. Jej wysokość określamy indywidualnie przed podpisaniem umowy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Umów się na bezpłatną konsultację ››