Zmarł Ci ktoś bliski w wyniku nieszczęśliwego wypadku?

Daj sobie pomóc i uzyskaj odszkodowanie.


Skontaktuj się z nami, a bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę

Umów się na bezpłatną konsultację

  swieczka2

  Śmierć osoby bliskiej

  Śmierć bliskiej osoby wskutek nieszczęśliwego zdarzenia to traumatyczne wydarzenie. Wypadek powoduje lawinę problemów i trudności – psychicznych, fizycznych, a nierzadko również materialnych. Ubiegając się o wysokie odszkodowanie, złagodzisz cierpienie po stracie krewnych oraz zapewnisz sobie i pozostałym członkom rodziny stabilną sytuację materialną na najbliższą przyszłość. Pozyskanymi środkami zapłacisz za koszty organizacji uroczystości pogrzebowej (pochówek i stypę), zakup odzieży, wsparcie psychologa oraz pokrycie starty materialnej, jakiej doznałeś wskutek utraty bliskiego. 

  Zależnie od indywidualnej sytuacji, krewnym zmarłego przysługują: 

  • zwroty kosztów pogrzebu i leczenia, 
  • odszkodowanie od utraconego dochodu, 
  • renta alimentacyjna,
  • zadośćuczynienie. 

  Należności mogą być wypłacone nawet wiele lat wstecz, dlatego nie rezygnuj z nich, zakładając, że jeśli do wypadku doszło przed laty, nie masz możliwości starać się o swoje środki. Odszkodowanie finansuje zakład ubezpieczeniowy sprawcy wypadku. W przypadku, gdy osoba odpowiedzialna za zdarzenie nie miała aktualnej polisy OC lub jest nieznana, pieniądze zapewnia Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. 

  Nie rezygnuj z ubiegania się o pieniądze po śmierci osoby bliskiej, nawet wtedy, gdy nie jesteś członkiem jej rodziny. Wiele świadczeń wypłacanych jest nie w oparciu o łączące więzy krwi, a silną więź emocjonalną. Dzięki czemu środki otrzymują, np. partnerzy związków konkubenckich czy przyjaciele. 

  Utrata najbliższych to trudne doświadczenie, w obliczu którego członkowie rodziny nie skupiają swojej uwagi na sprawach finansowych. Niestety wraz z upływem czasu, gdy emocje zaczynają opadać, często okazuje się, że bliscy osoby zmarłej znajdują się w trudnej sytuacji materialnej i nie wiedzą, jak się z niej wydostać. 

  Wsparciem jest wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie od ubezpieczyciela sprawcy wypadku. Nie musisz walczyć o nie samodzielnie, to zrozumiałe, że nie masz na to sił. Zleć sprawę naszym profesjonalistom. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami i rozmowami z ubezpieczycielem, a Ty w spokoju przetrwasz czas żałoby. Zapewnimy Ci fachowe doradztwo na każdym etapie szkody, będziemy negocjować kwotę świadczeń i wyegzekwujemy najwyższe stawki. 

  Kim jesteśmy i co nas wyróżnia

  O nas

  Jesteśmy partnerem grupy EuCO (Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.), lidera rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej, działającego na terenie Polski, Czech, Słowacji, Rumunii i Węgier.

  Grupa EuCO zatrudnia ponad 200 pracowników. Od 2004 roku wywalczyliśmy ponad 3 mld zł dla 350 tysięcy osób. Współpracujemy z 40 tysiącami agentów w całej Polsce. Od 2010 roku akcje EuCO są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  Nasza skuteczność

  • Odszkodowania komunikacyjne z OC sprawcy80%
  • Odszkodowania z tytułu wypadków w pracy69%
  • Odszkodowania z tytułu śmierci bliskiego60%
  • Odszkodowanie z tytułu błędu medycznego90%

  Poznaj nasz zespół

   
   

  FAQ

  1Czy należy mi się odszkodowanie?
  Jeśli w wypadku spowodowanym przez kogoś innego poniesiesz stratę materialną, doznasz obrażeń ciała lub uszczerbku na zdrowiu, prawdopodobnie należy Ci się:Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę; Zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji i opieki; Zwrot wartości rzeczy zniszczonych w wyniku wypadku; Wyrównanie utraconych dochodów i renta, jeśli całkowicie lub częściowo utracisz zdolność do pracy zarobkowej; Renta z tytułu zwiększonych potrzeb, jeżeli np. koszty leczenia będą ponoszone przez długi okres, co negatywnie wpłynie Twoją sytuację materialną.
  2Jak długo będę czekać na odszkodowanie?
  Z naszego doświadczenia, w 80% przypadków wypłata może nastąpić w czasie krótszym niż 3 miesiące. Wiele zależy od kompletności i poprawności dokumentacji. Pomożemy Ci dopełnić wszystkich formalności tak, aby uniemożliwić ubezpieczycielowi przeciąganie sprawy.
  3Jakie mam szanse na odszkodowanie?
  Występując samodzielnie z roszczeniem do firmy ubezpieczeniowej, w pojedynkę mierzysz się z potężną instytucją finansową. Kończy się to często odmową wypłaty lub zaniżeniem odszkodowania.Oddając sprawę sprawę nam, zyskujesz pomoc doświadczonych prawników, którzy w Twoim imieniu walczą o jak najwyższe odszkodowanie. Dla ubezpieczycieli jesteśmy trudnym przeciwnikiem. Twoje szanse rosną wielokrotnie.
  4Jaki jest koszt takiej sprawy?
  Nie wymagamy żadnych opłat wstępnych ani zaliczek. Bezpłatne są również weryfikacja dokumentów, analiza i prowadzenie sprawy. Rozliczamy się dopiero po wypłacie odszkodowania – na zasadzie prowizji za sukces. Zasada jest prosta: nie wygramy – nie płacisz.
  5Ile wynosi prowizja?
  Kwota prowizji zależy od złożoności konkretnego przypadku i nakładu pracy, jaką trzeba włożyć w prowadzenie sprawy. Jej wysokość określamy indywidualnie przed podpisaniem umowy.

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Umów się na bezpłatną konsultację ››