pielegnacja2

Świadczenie pielęgnacyjne

Świadczenie pielęgnacyjne przysługuje osobie, która musiała zrezygnować z pracy zarobkowej przez obowiązek opiekowania się osobą niepełnosprawną. Należność przyznawana jest na czas nieokreślony, a kwota świadczenia pielęgnacyjnego wynosi 1971 zł miesięcznie i każdego roku jest waloryzowana. W 2022r . wyniesie ona 2111zł

Niestety z naszego doświadczenia wynika, że 90% wniosków o przyznanie świadczenia pielęgnacyjnego jest odrzucanych przez urzędy. Nie poddawaj się i powierz swoją sprawę specjalistom w tej dziedzinie.

Na możliwość uzyskania świadczenia pielęgnacyjnego nie wpływa czas powstania niepełnosprawności oraz to, z jakich przyczyn doszło do kalectwa. Istotne jest jednak posiadanie legitymacji z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności.

Prawo do ubiegania się o świadczenie mają najbliżsi niepełnosprawnego, na przykład rodzice, małżonkowie, dzieci i rodzeństwo. Wniosek o zasiłek pielęgnacyjny trzeba złożyć do MOPS-u, GOPS-u lub Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Rozpatrywanie tego typu spraw jest długotrwałe i wymaga złożenia wielu dokumentów. Warto więc od razu zlecić załatwienie wszystkich formalności ekspertom do spraw odszkodowań i dzięki ich doświadczeniu skrócić czas oczekiwania na należne pieniądze.

Opiekujesz się osobą niepełnosprawną ale przyznano Ci tylko zasiłek opiekuńczy?

Czy wiesz, że w wyniku luki prawnej, celowo nie otrzymujesz większej kwoty?


Skontaktuj się z nami, a bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę i sprawdzimy, czy możemy pomóc Ci otrzymać należne świadczenie pielęgnacyjne

Umów się na bezpłatną konsultację

  Dowiedz się więcej o świadczeniach pielęgnacyjnych:

  Codziennie pomagamy uzyskać Świadczenie pielęgnacyjne w wysokości 1971 zł, dziesiątkom osób, a od 2022r. kwota ta wyniesie 2119 zł.

  Mamy 98% skuteczność w wygranych sprawach z MOPS-ami, czy GOPS-ami. Dzięki nam, wiele osób, które na codzień opiekują się niepełnosprawnymi osobami, otrzymują dużo wyższe świadczenia niż do tej pory

  Pamiętaj, tylko u nas wszystkie koszty związane z uzyskaniem świadczenia, przenoszone są na MOPS lub GOPS.

  Nie ponosisz jakichkolwiek kosztów współpracy z nami!

  Kim jesteśmy i co nas wyróżnia

  O nas

  Jesteśmy partnerem grupy EuCO (Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.), lidera rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej, działającego na terenie Polski, Czech, Słowacji, Rumunii i Węgier.

  Grupa EuCO zatrudnia ponad 200 pracowników. Od 2004 roku wywalczyliśmy ponad 3 mld zł dla 350 tysięcy osób. Współpracujemy z 40 tysiącami agentów w całej Polsce. Od 2010 roku akcje EuCO są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  Nasza skuteczność

  • Świadczenia pielęgnacyjne98%
  • Odszkodowania z tytułu wypadków w pracy69%
  • Odszkodowania z tytułu śmierci bliskiego78%
  • Odszkodowanie z tytułu błędu medycznego90%
  • Odszkodowanie z tytułu wypadku komunikacyjnego90%

  Poznaj nasz zespół

   
   

  Najlepszą oceną naszej pracy, są opinie naszych zadowolonych klientów. Bardzo serdecznie za nie dziękujemy :-)

  • Andrzej Witkowski
   Moja mama jest niepełnosprawna i wymaga stałej opieki. Niedawno umarł tata, który się nią zajmował. Musiałem zrezygnować z pracy i starałem się o świadczenia opiekuńcze. Jednak GOPS mi odrzucił wniosek. Dzięki interwencji Należysię i Pani Justyny, udało mi się uzyskać świadczenie.
   Andrzej Witkowski
  • Anna Morawska
   W 2021 roku starałam się o uzyskanie świadczenia pielęgnacyjnego, ponieważ opiekuję się niepełnosprawnym mężem. Emerytura nie starczała na potrzebne leki i rehabilitację. Składałam podanie ale mi je odrzucili. Dzięki współpracy z Panią Renatą i Euco, udało się odwołać i uzyskać świadczenie, które jest wyższe niż wcześniej otrzymywana emerytura. Dziękuję za pomoc i polecam tę firmę. Anna Morawska z Kalisza
   Anna Morawska
  • Anna z Gliwic
   Serdeczne podziękowania dla zespołu Należysię za pomoc w uzyskaniu świadczenia opiekuńczego. Bez nich nie dałabym rady tego zrobić.
   Anna z Gliwic
  • Anna Ziemońska z Zamościa
   Pani Renata z zespołem Należysię, uzyskała dla mnie świadczenie pielęgnacyjne. Najpierw sama próbowałam ale MOPS mi odrzucił wniosek. Dopiero odwołanie przyniosło efekt i teraz mam już środki, które pomogą mi w życiu. Podejście do klienta bardzo rzeczowe i konkretne, ale jednak niepozbawione empatii i zwykłego ludzkiego ciepła.
   Anna Ziemońska z Zamościa
  • Kinga Dolna
   Bardzo dziękuję za skuteczną pomoc w dochodzeniu moich praw. Bez waszej pomocy na pewno nie byłoby mnie stać na rehabilitację, której tak bardzo potrzebuję, a GOPS nie chciał mi przyznać świadczenia. Bardzo dziękuję Pani Renacie i Pani Justynie za okazaną empatię i pomoce w uzyskaniu świadczenia. Bardzo dziękuję i polecam
   Kinga Dolna

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Umów się na bezpłatną konsultację ››