swieczka2

Śmierć osoby bliskiej

Śmierć bliskiej osoby to wstrząs i ciężkie doświadczenie. Poza kwestią czysto psychiczną i poczuciem pustki, w wielu wypadkach oznacza też szereg konsekwencji materialnych. Szczególnie, jeśli zmarły był jedynym żywicielem rodziny. Pieniądze po śmierci najbliższych mają złagodzić traumę i ułatwić odnalezienie się w nowej rzeczywistości. Pozwalają na godny pochówek i spokojne przetrwanie okresu żałoby.

Po stracie bliskich masz prawo przede wszystkim do odszkodowania i zadośćuczynienia. Pierwszy typ świadczenia dostaniesz nie tylko za śmierć w wypadku komunikacyjnym, ale też za zgon po nieszczęśliwym zdarzeniu w pracy i gospodarstwie lub wskutek błędu medycznego. 

Odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby ma pokryć straty materialne. Rekompensatą za Twoją krzywdę oraz cierpienie psychiczne i fizyczne jest jednorazowe zadośćuczynienie. Kwota tego świadczenia ustalana jest indywidualnie, a do jej otrzymania niezbędne jest wykazanie więzi łączącej Cię ze zmarłym. 

Strata najbliższych jest często na tyle ciężkim przeżyciem, że zapominamy o sprawach tak przyziemnych, jak odszkodowania i dokumenty z nimi związane. Wsparciem w napisaniu wniosku i zgromadzeniu niezbędnych formalności będzie doradztwo naszych specjalistów od spraw odzyskiwania odszkodowań. Eksperci doprecyzują w dokumentacji Twoje roszczenia i wskażą, w jaki sposób śmierć bliskiej osoby wpłynęła na Twoje życie. Dokładnie opiszą łączące Was relacje i będą skutecznie negocjować stawki świadczeń z ubezpieczycielem. Ze wsparciem kancelarii odszkodowawczej łagodniej przejdziesz przez trudny czas.

Zmarł Ci ktoś bliski w wyniku nieszczęśliwego wypadku?

Daj sobie pomóc i uzyskaj odszkodowanie.


Skontaktuj się z nami, a bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę

Umów się na bezpłatną konsultację

  Kim jesteśmy i co nas wyróżnia

  O nas

  Jesteśmy partnerem grupy EuCO (Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.), lidera rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej, działającego na terenie Polski, Czech, Słowacji, Rumunii i Węgier.

  Grupa EuCO zatrudnia ponad 200 pracowników. Od 2004 roku wywalczyliśmy ponad 3 mld zł dla 350 tysięcy osób. Współpracujemy z 40 tysiącami agentów w całej Polsce. Od 2010 roku akcje EuCO są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  Nasza skuteczność

  • Odszkodowania komunikacyjne z OC sprawcy80%
  • Odszkodowania z tytułu wypadków w pracy69%
  • Odszkodowania z tytułu śmierci bliskiego60%
  • Odszkodowanie z tytułu błędu medycznego90%

  Zapraszamy do kontaktu:

  NeleżySię EuCO
  ul. Kolbego 18,
  59-220 Legnica
  tel: 22 493 67 40
  e-mail: nalezysie@euco.pl

  Umów się na bezpłatną konsultację